فرهنگ و ادب

جشنواره فراگیر فرهنگی هنری «نه ب جنگ» با رونمایی از طرح پوستر این‌رویداد، آغاز به کار کرد.

خبرنگار: یاسر موحدفرد

جشنواره فراگیر فرهنگی هنری «نه ب جنگ» با رونمایی از طرح پوستر این‌رویداد، آغاز به کار کرد.
به گزارش اختصاصی پایگاه خبری شاهنامه
 مهرنوش موسس جشنواره «نه ب جنگ» با اعلام خبر رونمایی از پوستر و آغاز به‌کار این‌رویداد، برگزاری بهینه این جشنواره را گامی ارزنده، در جهت جهش تولیدات فرهنگی و هنری دانست و گفت: این‌جشنواره در تمام حوزه‌های فیلم، انیمیشن، عکس، پادکست، پوستر، شعر، روایت و خاطره تاسیس و برگزار خواهد شد.
شیرین پارسا دبیر جشنواره «نه ب جنگ» هم ضمن دعوت رسمی و استقبال از آثار ارسالی توسط علاقه‌مندان به حضور در این جشنواره با مراجعه به تارنمای جشنواره به آدرسwww.nabejang.com گفت: آثار ارسالی باید حداقل یکی از دو پیام عنوان «نه ب جنگ» را شامل شود. نه به جنگ، به مفهوم صلح با حفظ ارزش و کرامت انسانی و پیامی دیگر، نه، بجنگ، به مفهوم ایستادگی، دفاع و جنگیدن در مقابل هرگونه نزاع و تهاجم. به هر عنوان و در هر شرایط.
وی در ادامه از هشت سال جنگ تحمیلی یاد کرد و گفت: ملت ما پذیرای هیچ تحمیلی نخواهند بود حتی اگر صلح باشد. خواسته ما صلح با عزت است و اساس پیام این جشنواره همین است.
جشنواره فراگیر فرهنگی هنری «نه ب جنگ» در واحدهای شورای سیاستگذاری، شورای بازبینی و سایر همکاران از اساتید و فعالان فرهنگ و هنر بهره‌مند شده که داوری آثار را اساتیدی چون حمید بهمنی، امیر اسفندیاری، بهرام عظیمی، محمدرضا میرحسینی، محسن جسور، امیر عابدی، سعید حق زارع، محمد حمادی، عبدالعلی حدادیان، علی صدر، سارا قضاوتی، میلاد قلیچ و پریسا قهرمانی، عهده دار خواهند بود.
جشنواره فراگیر فرهنگی هنری «نه ب جنگ» با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، توسط موسسه فرهنگی هنری فراسیمای پیام رسا و دبیری شیرین پارسا برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان می‌توانند از هم‌اکنون آثار خود را در تارنمای www.nabejang.com بارگذاری کرده و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه این‌جشنواره تماس بگیرند.
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن